طراحی داشبورد گردشگری در راستای سند ملی گردشگری است – انجام پایان نامه

سرپرست معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان این که داشبورد گردشگری یک طرح ملی است، گفت: طراحی داشبورد ملی گردشگری در راستای سند ملی گردشگری است
در این نشست همچنین تعدادی از مدیران و کارشناسان سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

محب خدایی در بخش دیگری از صحبت های خود به سند ملی گردشگری گفت: سند ملی گردشگری به رشد و توسعه و ارتقای این صنعت کمک خواهد کرد، لذا ایجاد یک سامانه قوی به نام سامانه ملی داشبورد می تواند به اجرای هرچه بهتر این سند کمک کند.

با ایجاد داشبورد گردشگری تمام اطلاعات بِروز و به صورت صحیح در اختیار قرار می گیرد و می تواند به برنامه ریزی هرچه بهتر در حوزه گردشگری به ما کمک کند.

با طراحی داشبورد از تعدد اطلاعات در یک بخش کاسته می شود و در هر موضوع اطلاعات خاص آن موضوع به صورت دسته بندی و شفاف ارائه می شود.

سرپرست معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان این که داشبورد گردشگری یک طرح ملی است، گفت: طراحی داشبورد ملی گردشگری در راستای سند ملی گردشگری است.

محب خدایی با بیان این که طراحی و ایجاد داشبورد گردشگری می تواند آب گل آلود را به آب صاف تبدیل کند افزود: با طراحی این داشبورد می توان کارها را به شکل بهتر و منظم تر و به صورت شفاف تر انجام داد.

محمد محب خدایی معاون گردشگری و سرپرست معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، در جلسه بررسی داشبورد ملی گردشگری که با حضور مدیران و کارشناسان سه حوزه سازمان میراث فرهنگی برگزار شد با بیان این مطلب افزود: مهمترین نتیجه ایجاد داشبورد، شفافیت در کار، ایجاد مدیریت و نظارت سیستمی، کوتاه شدن مسیر پاسخگویی به ارباب رجوع و برنامه ریزی هرچه بهتر است.


اخبار مرتبط

 • + – انجام پایان نامه
 • اوسین بولت: در جام جهانی طرفدار آرژانتین هستم + برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی در کاروانسرای حاج کمال رباط کریم – انجام پایان نامه
 • الگوی چینی سیاست گذاری برای تعطیلات – انجام پایان نامه
 • عمان به امارات هشدار داد – انجام پایان نامه
 • مطمئن باشید فولاد مدعی لیگ برتر است + نمایشگاه موزه لوور در تهران تا ۸ مرداد تمدید شد – انجام پایان نامه
 • طرح تابستانه پلیس با بیش از ۴۵۰ نفر در راه های گیلان آغاز شد – انجام پایان نامه
 • نتایج مسابقه عکاسی از موزه بزرگ خراسان اعلام شد – انجام پایان نامه
 • بهبود ارتباط با راهنمایان سفر و نقش آن در جذب مشتریان – انجام پایان نامه
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *