شهادت مامور ناجا در حین انجام وظیفه + حمایت ویژه عربستان از تولید فیلم در کشورش – انجام پایان نامه

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، از شهادت سروان مسعود تقی‌لو از ماموران خدوم ناجای استان در حین انجام وظیفه خبر داد و گفت: شهید تقی‌لو صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه در درگیری با قاچاقجیان موادمخدر به شهادت رسید
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، از شهادت سروان مسعود تقی‌لو از ماموران خدوم ناجای استان در حین انجام وظیفه خبر داد و گفت: شهید تقی‌لو صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه در درگیری با قاچاقجیان موادمخدر به شهادت رسید.

وی افزود: سروان مسعود تقی‌لو از ماموران جان برکف نیروی انتظامی شهرستان خدابنده صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت سال ۹۷ حین انجام وظیفه در درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

علی کاظمی اظهار کرد: سروان مسعود تقی‌لو جزو شهیدانی است که قدم در راه و مرام سیدالشهدا (ع) گذاشت و جانش را عاشقانه در طبق اخلاص نهاد و به ندای حسین (ع) زمانش لبیک گفت.

کاظمی خاطرنشان کرد: شهید مسعود تقی‌لو در ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۶۱ در شهرستان خدابنده (روستای قینرجه) متولد شد و در صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت سال ۹۷ شهرستان بیجار محور پاسگاه جعفرآباد به شهادت رسید.

——————-

عصر ایران: شورای فیلم سعودی روز گذشته برنامه های حمایتی خود را در یک نشست رسانه ای در کن برگزار کرد که شامل حمایت های ویژه برای تولید فیلم در عربستان سعودی است
البته دست اندرکاران سینمای جهان نسبت به امکان تولید در عربستان و محدودیت های موجود در آن کشور نگرانی های جدی دارند.احمد المزاید مدیر ارشد عربستانی اعلام داشت که دستورعمل های اجرایی برای محتوای پروژه ها در طی چند هفته آینده اعلام خواهد شد و وی در پاسخ به امکان برگزاری یک جشنواره فیلم در عربستان اعلام کرد که تا زمانی که تولیدات آن کشور به حد کافی نرسیده باشند، جشنواره ای برگزار نخواهند کرد و برنامه دولت عربستان تبدیل شدن به قدرت اول سینمای کل منطقه تا سال ٢٠٣٠ است!

عصر ایران: شورای فیلم سعودی روز گذشته برنامه های حمایتی خود را در یک نشست رسانه ای در کن برگزار کرد که شامل حمایت های ویژه برای تولید فیلم در عربستان سعودی است.

به نقل از محمد اطبایی پخش کننده ایرانی حاضر در کن، این شورا برای پروژه های بین المللی که در آن کشور تولید شوند تا ٣٥ درصد هزینه های صورت گرفته را به عنوان تشویق به تهیه کننده های فیلم باز می گرداند و در صورتی که در پروژه ها از نیروهای سینمای سعودی استفاده بشود تا ٥٠ درصد هزینه ها باز پرداخت خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *