احتمال واکنش متقابل به محدودیت های جدید سفر به چین – انجام پایان نامه

چندی پیش خبری منتشر شد که از اعمال برخی محدودیت های جدید از طرف دولت چین برای ورود اتباع ایرانی به این کشور حکایت می کرد و به موجب این محدودیت ها، شرایط ورود ایرانیان به چین دشوار تر خواهد شد

محمد محب خدایی تصریح کرد: درحال حاضر پیگیر علت این مساله از مقامات چینی هستیم و با مشخص شدن علت موضوع، ما نیز رفتار متقابل را با این اقدام چینی ها انجام خواهیم داد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « دنیای اقتصاد » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

اما این مساله درحالی است که در طرف دیگر، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یا دیگر نهاد های دولتی تاکنون هیچ گونه واکنشی به این موضوع نشان نداده اند. معاون گردشگری کشور، از علت این اقدام دولت چین اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: پیش تر به علت ورود زیاد چینی ها به کشور، دولت برخی محدودیت ها را برای ورود اتباع چینی وضع کرده بود، ممکن است این اقدام دولت چین عملی متقابل در واکنش به اقدام ایران باشد.

چندی پیش خبری منتشر شد که از اعمال برخی محدودیت های جدید از طرف دولت چین برای ورود اتباع ایرانی به این کشور حکایت می کرد و به موجب این محدودیت ها، شرایط ورود ایرانیان به چین دشوار تر خواهد شد.

اتباع ایرانی پیش تر برای ورود به چین، تنها نیاز به ارائه تمکن نامه مالی به زبان انگلیسی و وجود حداقل ۱۲ میلیون تومان در حساب خود داشتند؛ اما براساس محدودیت جدیدی که دولت این کشور برای ورود ایرانیان به چین وضع کرده است، از تاریخ ۱۳ اردیبهشت به بعد، ایرانیان برای ورود به این کشور علاوه بر لزوم داشتن مدارک ذکر شده، باید حداقل ۴۰ میلیون تومان نیز در حساب خود داشته باشند و برای دریافت روادید از سفارت چین، در کنار مدارک خود بیمه نامه مسافرتی نیز ارائه کنند.


اخبار مرتبط

 • بهترین مکان‌ها برای مسافرت تابستانی در آسیا – انجام پایان نامه
 • تب داغ سفر به گرجستان و اقامت در آن – انجام پایان نامه
 • سفر زائران به عراق بدون ارز – انجام پایان نامه
 • طراحی داشبورد گردشگری در راستای سند ملی گردشگری است – انجام پایان نامه
 • احتمال واکنش متقابل به محدودیت های جدید سفر به چین – انجام پایان نامه
 • افتتاح و راه اندازی ۱۳ اقامتگاه بوم گردی جدید در خراسان جنوبی – انجام پایان نامه
 • اجرای قطعه «بازیگر تئاتر» در بزرگداشت روز تئاتر + ورود به کویر مرنجاب به دلیل بارش باران ممنوع شد – انجام پایان نامه
 • مونسان: پیشنهاد تعطیلات زمستانی به دولت ارائه شد – انجام پایان نامه
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *